catalog
Dil / Sprache / Language
Login
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Giriş
Gediz Universitesi
Başkanın Mektubu
Tarih
4-2014
Değerli Dostlar,
Sayın Taiad Üyeleri,

 Yaz, son bahar derken uzunca bir ayrılığın ardından tekrar

Merhaba!....

Herhalde birbirimizi epey özledik.

 İşte buluşuyoruz.. Gelecek hafta 24.12.Salı günü, mutat mekanımızda;

"Happy-Hour"umuz var!..

Şükür kavuşturana diyoruz.

Hepinizi bekliyor görmeyi arzu ediyoruz.

Yeni web sitemiz epey bir çabadan! sonra nihayet hayatiyete geçti. Başından beri söylediğim gibi bu bizim dışarı açılan penceremiz.. Her açıdan bakıldığında etkinliğimizde ciddi katkı sağlıyor, sağlaması lazım. Bunun üstünde görüş teatisinde bulunacağız.

 Geçen ay Gediz Üniversitemizde, gerçekleştirdiğimiz EMC (ElectroMagnetic Compatibility) Elektromanyetik Uyumluluk work-shop'u çok başarılı geçti. Yaklaşık 130 kişi, 2 günlük bu yoğun ve uygulamalı eğitim arkasından "Sertifika"ları aldı. Bu sertifikalar GEDİZ ÜNİVERSİTESİ Rektörü Sn. Prof. Dr. Seyfullah Çevik ve TAİAD Başkanı Y.Müh.Sayıl Dinçsoy imzalarını taşıyordu! Bu Derneğimiz tarafından Ülkemize yararlı ve etkin bir hizmet olmuştur. Eğitimin son bulmasıyla öğretim üyelerinin de katılımı ile Sanayiciler Kulübünde düzenlediğimiz yemek çok samimi bir atmosfer içinde geçmiş ilişkilerimizi perçinlemiştir. Bu konuda sizlere daha geniş bilgiyi buluşmamızda takdim etmeden önce, sırası gelmişken; başta Gediz Üniversitesi olmak üzere, Alman Başkonsolosluğuna, BTK-Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na, Siemens Firmasına, Ege Bölgesi Sanayi Odası Elektronik Komitesine, Ake, Vestel ve Elektral Firmalarına katkı ve sponsorluklarından ötürü sizler adına teşekkürü bir borç bilmekteyim. Başarılı faaliyetlerimizin tekrar yoğunluk kazanmakta olduğu, İzmir Alman Başkonsolosluğunun farkındalığı içindedir. Onlar, Gediz ve Taiad üçgeni içinde her iki toplum için yararlar sağlayacak yeni ve çağdaş hizmetler programlamaktayız!

Bunun hep dillendiregeldiğimiz bir gençlik projesi olarak tecelli etmesi dileğimizdir. 

Sizleri şimdilik daha fazla meşgul etmek istemiyor, sözlerimin bakiyesini buluşmamıza bırakıyorum.

Değerli Dostlarım,

Sizlere şimdilik veda ederken sağlık ve esenlikler diliyor bu vesile ile katılamayacak olanların yeni yıllarını kutluyor, çok değerli desteklerinizi hep canlı tutmanızı rica ediyorum.

Sevgi ve Saygılarımla, 

Sayıl DİNÇSOY y.müh.
Başkan
www.taiad.org.tr

 Not;
Happy-Hour 24.12.2013 Salı Saat:17.30-19.30
Ege Bölgesi Sanayi Odası Roof (9.Kat)-Konak

Toplantı üyelerimiz için ücretsiz olup,
konuklarından 35 TL bağış alınacaktır.